Podpořte tento projekt v soutěži o Realitní projekt roku 2018

Poslední volný byt v úspěšném projektu

O bytu

Zelený klenot v centru Brna

Bydlení na Lesné nabízí díky bezprostřední blízkosti zeleně nejrůznější způsoby relaxace. Na své si přijdou milovníci cyklistiky stejně jako turisté. Stačí několik kroků a otevřou se před Vámi zelené plochy rozkládající se mezi Lesnou, Soběšicemi a Obřany.

Přímo středem sídliště Lesná se táhne podlouhlá soutěska, která si vysloužila pohádkový název Čertova rokleV uplynulých několika letech byl prostor díky projektu Čertova rokle - srdce Lesné významně revitalizován a nyní nabízí nejrůznější vyžití. Na své si přijdou děti i mládež. Ti nejmenší jistě ocení několik dětských hřišť, zatímco větší ratolesti mohou vyzkoušet multifunkční sportoviště či hřiště s lezeckými prvky. Když Vaše potomky sportování omrzí, můžete si společně odpočinout v prostorách přírodního amfiteátru, kde se čas od času pořádají kulturní akce.

Při pohledu z východního cípu Lesné se rozkládá vápencový lom Hády, který tvoří jihozápadní výspu Moravského krasu. Na jeho vrcholu se nachází televizní a rozhlasový vysílač, který tvoří z kopce významnou dominantu města. Horní okraj lomu skýtá nádherné výhledy do okolí. Při dobré viditelnosti mohou návštěvníci dohlédnout až k vrcholkům Pálavy. Nejlákavějším místem je Růženin lom, kde se nachází několik malých jezírek. Odtud se můžete vydat k Hádecké planince a dojít až k Resslově studánce.