Bytový dům

Barvy-Lesná
Nová éra bydlení na Lesné

Projekt bytového domu barvy byl uspěšně dokončen

Bytový dům

Barvy-Lesná
Menu

Bytový dům Barvy

Kouzelná příroda a centrum na dosah, to vše spolu s malebnými výhledy na pulzující Brno. Díky projektu bytového domu Barvy nabývá sen o dokonalém bydlení reálných kontur.

Přestože nepřeberné množství odstínů zelené, kterými krajina obklopující Lesnou hýří, stejně jako název ulice evokují pestrost a barevnost, typickými charakteristikami projektu jsou architektonický minimalismus a barevná střídmost s důrazem na komfort a funkčnost. PProjekt bytového domu s devíti nadstandardně vybavenými jednotkami byl natolik úspěšný, že jsme se rozhodli rozšířit ho o přístavbu dvou velkometrážních jednotek o dispozicích 4+kk a 5+kk, které budou disponovat velkorysými terasami, jež nabídnou jedinečný prostor k relaxaci.

Idea

Nestavíme dům. Stavíme domov.

Městská část Brno-Lesná patří k nejkrásnějším brněnským lokalitám. Urbanistický koncept, který stojí na propojení s okolní zelení, rozšiřování zástavby příliš nepodporuje. O to atraktivnější je vznikající projekt bytového domu Barvy. Naším cílem je tuto vizi dodržet a vytvořit nadstandardní komfortní bydlení prodchnuté hi-tech technologiemi, které dokonale využije umístění na ulici Barvy s podmanivými výhledy na Brno. Nestavíme zde jen další bytový dům, ale domov, který nabídne perfektní bydlení náročným klientům, hledajícím kombinaci krásné přírody s dosahem pulzujícího velkoměsta.

Architekt

Estetika a kvalita jdou u nás ruku v ruce. Proto jsme spojili síly s ateliérem BORÁK ARCHITEKTI.

Ve spolupráci s předními architekty vznikal projekt, který odpovídá nejnáročnějším architektonickým trendům. Naší vizí byl dům jedinečný svou puristickou vizáží a nadstandardním zařízením současně. Velkou inspirací nám byl funkcionalismus, který je ztělesněním luxusu a čistoty linií. Ladili jsme každý detail, abychom vám přinesli to nejlepší. Výsledkem je moderní třípodlažní dům, v němž se snoubí minimalismus a barevná střídmost s důrazem na komfort, funkčnost a nízkou energetickou náročnost.

Co na projekt říká projektová manažerka Kateřina Dufková?

„Na projektu Barvy se mi líbí kombinace skvělé lokality s jedinečným charakterem projektu. Lesná je typická svou zelení a perfektní občanskou vybaveností, a stejně vysoké kvality nabízí i bytový dům. Solární panely pro ohřev teplé vody v koupelně a rekuperační jednotky skvěle doplňují exkluzivní zařizovací prvky. V projektu jsou použity vůbec nejdražší standardy na brněnském developerském trhu. Bonusem jsou zahrádky a prostorné terasy, kdy z vyšších pater dohlédnou rezidenti na Hády a Pálavu."