Podpořte tento projekt v soutěži o Realitní projekt roku 2018

Poslední volný byt v úspěšném projektu

O bytu

Bytový dům Barvy

Kouzelná příroda a centrum na dosah, to vše spolu s malebnými výhledy na pulzující Brno. Díky projektu bytového domu Barvy nabývá sen o dokonalém bydlení reálných kontur.

Přestože nepřeberné množství odstínů zelené, kterými krajina obklopující Lesnou hýří, stejně jako název ulice evokují pestrost a barevnost, typickými charakteristikami projektu jsou architektonický minimalismus a barevná střídmost s důrazem na komfort a funkčnost. PProjekt bytového domu s devíti nadstandardně vybavenými jednotkami byl natolik úspěšný, že jsme se rozhodli rozšířit ho o přístavbu dvou velkometrážních jednotek o dispozicích 4+kk a 5+kk, které budou disponovat velkorysými terasami, jež nabídnou jedinečný prostor k relaxaci.

 

Co na projekt říká projektová manažerka Kateřina Dufková?

„Na projektu Barvy se mi líbí kombinace skvělé lokality s jedinečným charakterem projektu. Lesná je typická svou zelení a perfektní občanskou vybaveností, a stejně vysoké kvality nabízí i bytový dům. Solární panely pro ohřev teplé vody v koupelně a rekuperační jednotky skvěle doplňují exkluzivní zařizovací prvky. V projektu jsou použity vůbec nejdražší standardy na brněnském developerském trhu. Bonusem jsou zahrádky a prostorné terasy, kdy z vyšších pater dohlédnou rezidenti na Hády a Pálavu."